Günümüz dünyasında haberleşme ve iletişim konusu günlük hayatın gerekli bilgilerinden kopmadan yaşama açısından önemli bir yer tutuyor. Teknolojik gelişmeler sayesinde günden güne gelişim gösteren cep telefonu piyasası da insanların hizmetine oldukça büyük ölçülerde hizmetler sunmaya devam diyor. Ancak pek çok marka telefonun üreticisi ve menşei maalesef ki yurt dışı kaynaklı olarak bizlere sunuluyor ve bizler de kendi ülkemizde üretilecek olan yerli ve milli teknolojik donanıma sahip ürünlerin hasretini uzun sürelerdir çekmeye devam ediyoruz. Bu hasretin bir sonucu olarak yerli ve milli üretim açısından önemli bir yer tutan Hiking A23 model akıllı cep telefonu ise hem cebimizi yakmayacak hem de teknolojik açıdan bizleri doyuracak şekilde ilgi ve merakımıza sunuldu. Marka ve modelin ayrıntılarına göz gezdirmek için yazımızın devamında bizlere eşlik edebilirsiniz. Keyifli okumalar!

Yerli ve Milli Üretim Telefon Sudan Ucuz Fiyata Halka Arz Ediliyor

Ülkemiz dahilinde üretilmekte olan yerli ve milli telefon markası Hiking, yeni modelleri ile insanların karşısına sudan ucuz denebilecek bir fiyatta çıkıyor. Merkezi Türkiye’nin metropol şehri İstanbul bünyesinde bulunmakta olan Türkiye’nin yerli ve milli telefon markası Hiking markasının yeni üretmekte olduğu telefonları ile gündeme geldiğini çeşitli kaynaklardan duyabilir ve okuyabiliriz. Buna göre Hiking firması geçtiğimiz günlerde merakla beklenmekte olan Hiking A23 modeli telefonunu oldukça düşük ve uygun bir miktardan müşterilerine sunmuştur. Türkiye’de yani ülkemizde Hiking A23 marka telefonun satış fiyatı yalnızca bin sekiz yüz elli Türk lirası olarak belirlenmiş ve müşterilerin ilgisine sunulmuştur.

Özellikleri Nelerdir?

Yerli ve milli akıllı telefon üreticisi olan markanın yeni modelinde 6.53 büyüklüğe sahip olan ve 1080x 2340 çözünürlüğe sahip bir ekran yer almaktadır. Fiyatı uygun tutabilmek adına bu yerli ve milli akıllı cep telefonu modelinin ekranında LCD panel yer almaktadır. Telefonun kalbi olarak adlandırabileceğimiz noktada ise MediaTek’in 8 çekirdeğe sahip 2.0 GHz hızında çalışmakta olan yonga seti ve 6 GB RAM bulunuyor.